Leírás
Csepel Budapest 26" C felnőtt városi kerékpár - Drapp 2025
Ez a Csepel kerékpár egy speciális vázzal készült modell. A Csepel gondolt azokra a vásárlókra is akik nehezen tudják átemelni a magasabb vázon a lábukat. Ennek a kialakításnak köszönhetően Ők is visszakaphatják a kerékpározás örömét és biztosak lehetnek abban hogy a le és felszálláskor nem fognak nehézségekbe ütközni!
A kerékpár alapfelszereltségébe tartozik:
- Ledes, elemes világítás elől hátul
- kontrás hátsó fék
- "V" fék elől
- küllőprizma
- csomagtartóra szerelt prizma
- városi mintás Kenda köpeny
- oldaltámasz
- láncvédő
- sárvédő
- csengő
- csúszásmentes pedál
Kerékpárcenter.hu
Specifikáció
| Váz | Budapest C acél 18" |
| Villa | HiTen acél |
| Kerékméret | 26" |
| Kormánycsapágy | 1 menetes |
| Kormányszár | Acél/alu 22,2 x 240 mm |
| Kormány | Acél ,Touring |
| Markolat/ Bandázs | PVC |
| Nyereg | Selle Royal rugós |
| Nyeregrúd | Acél |
| Nyeregcső bilincs | Alu |
| Fékkar | Alu Saccon |
| Fékek | Alu V-fék, Saccon |
| Hajtómű | Acél 170 mm |
| Lánckerék | 33T négyszögletes |
| Középrész | Monoblock |
| Első agy | Joytec alu |
| Hátsó agy | Favorit gránátagy |
| Felnik | Alu, duplafalú, Beretta |
| Külső gumik | Kenda K841 |
| Sárvédő | Festett acél |
| Csomagtartó | Acél állítható, Teherbírás: 25kg |
| Világítás | Elemes |
| Súly | 18,5 kg |
Hasonló kerékpáros termékek
Csepel Budapest 26" C felnőtt városi kerékpár - Szürke 2025
Raktáron
Alacsony átlépésű kerékpár
113.900 Ft