Leírás
Csepel Cruiser kerékpár, 7 sebesség - Fehér
Csepel Neo Cruiser női kerékpár fehér színben. Nem csak magas minőség hanem elegáns megjelenés is jellemzi ezt a Csepel kerékpárt.
Ez a 7 sebességes modell tökéletes választás a városi kerékpározáshoz, de ha túrázni indulunk vele sem fogunk csalódni mert egy nagyon kényelmes kerékpár.
A kerékpár váz formája, a nagy méretű nyereg a széles kormány mind a mi kényelmünket szolgálja. A kerékpár úgy lett összeállítva, hogy könnyű legyen tekerni így mindenkinek jó választás. A világítás már a mai kornak megfelelő Led es elemes világítás, így bármikor csak egy gombnyomás és már használhatjuk ős őket.
Fontos, hogy ezekkel a lámpákkal nagyon jól lehet látni sötétben és a közlekedés többi résztvevője is meglát minket mert a lámpában integrált prizma is megtalálható ezzel fokozva a biztonságunkat.
A váltókat mi a beüzemelés során beállítjuk, úgy kerülnek kiszállításra, hogy további állítás nem szükséges!
Felszereltségüket tekintve megtalálható rajtunk minden, amit a KRESZ kötelezően előír.
Ilyen pl.:
- LED es elemes világítás elől hátul
- 7 sebességes Shimano váltó
- "V" fék elől és hátul
- küllőprizma
- csomagtartóra szerelt prizma
- városi mintás Kenda köpeny
- állítható oldaltámasz
- láncvédő
- sárvédő
- csúszásmentes pedál
Mivel nemcsak webáruházunk, hanem hagyományos kerékpáros üzletünk és szervizszolgáltatásunk is van, így bármilyen meghibásodás esetén minden általunk forgalmazott kerékpárhoz tudunk pótalkatrészt biztosítani.
A kerékpár kiválóan alkalmas a városi közlekedésre kényelmes, kontrafékes kialakításának köszönhetően!
A 26" méretű kerékpárokat a 165 cm-nél alacsonyabb vásárlóknak ajánljuk!
Amennyiben bármilyen kérdés merülne fel Ügyfélszolgálatunk készséggel áll a Kedves Vásárlók segítségére az alábbi telefonszámon:
+ 36-20-273-43-90
Kerékpárcenter.hu
Specifikáció
| 7 sebességes, láncváltós | |
| Típus | Cruiser NEO Női |
| Váz | HiTen acél |
| Váz méretek | 18" |
| Villa | HiTen acél |
| Kerékméret | 26" |
| Kormánycsapágy | 1" menetes |
| Kormányszár | Alu 22.2 × 150 mm |
| Kormány | Cruiser acél 640/170/22.2/25.4 mm |
| Markolat/Bandázs | Cruiser + szivacs markolat |
| Nyereg | Monte Grappa Cruiser, rugós |
| Nyeregrúd | Acél |
| Nyeregcső bilincs | Alu |
| Fék kar | Alu Saccon |
| Fékek | Alu V-fék, Saccon |
| Hajtómű | Alu, 170mm |
| Lánckerék méret | 44T |
| Középrész | Monoblock |
| Váltókar | Shimano Revoshift 7sp |
| Kazetta/Racsni | Shimano MF-TZ31, 14-24, 7sp |
| Első váltó | |
| Hátsó váltó | Shimano TX35B |
| Első agy | Joytec alu |
| Hátsó agy | Joytec alu, menetes |
| Felnik | Alu, duplafalú, Cruiser |
| Külső gumik | Kenda K80, Cruiser |
| Sárvédő | Festett acél |
| Csomagtartó | Alu, állítható, 25kg |
| Első lámpa | Elemes |
| Hátsó lámpa | Elemes |
| Súly | 17,3kg |