Leírás
Csepel Landrider 28" női trekking kerékpár - Fehér 2021
A kerékpár erősített, duplafalú felnivel, erős csomagtartóval van szerelve.
A kerékpár alapfelszereltségébe tartozik:
- Ledes, elemes világítás
- Csomagtartó
- "V" fék elől, hátul
- Shimano marokváltó
- küllőprizma
- csúszásmentes pedál
- 21 sebességes Shimano váltó
Kerékpárcenter.hu
Specifikáció
| 21 sebességes, láncváltós | |
| Típus | Landrider Női |
| Váz | HiTen acél |
| Villa | HiTen acél |
| Kerékméret | 28" |
| Kormánycsapágy | 1" menetes |
| Kormányszár | Acél/Alu 22,2 x 150 x 60 mm |
| Kormány | Acél emelt, 600 x 70 mm |
| Markolat/Bandázs | Herrmans Primergo markolat |
| Nyereg | Selle Royal rugós |
| Nyeregrúd | Acél |
| Nyeregcső bilincs | Alu |
| Fék kar | Alu Saccon |
| Fékek | Alu V-fék, Saccon |
| Hajtómű | Alu, 170mm |
| Lánckerék méret | 28/38/48 |
| Középrész | Monoblock |
| Váltókar | Shimano Revoshift |
| Kazetta/Racsni | Shimano MF-TZ31, 14-24, 7sp |
| Első váltó | Shimano TX51 |
| Hátsó váltó | Shimano RD-TX35 |
| Első agy | Joytec Alu |
| Hátsó agy | Joytec Alu, menetes |
| Felnik | Beretta, duplafalú |
| Külső gumik | 700X38C KENDA K847 |
| Sárvédő | Alu -Plasztik, színezett |
| Csomagtartó | Alu, 25kg |
| Első lámpa | Elemes |
| Hátsó lámpa | Elemes |
| Súly | 15,1 kg |