Leírás
Csepel Landrider 28/19 női trekking kerékpár, 3 seb. agyváltó - Fekete
A kerékpár erősített, duplafalú felnivel, erős csomagtartóval van szerelve.
A kerékpár alapfelszereltségébe tartozik:
- Ledes, elemes világítás
- Csomagtartó
- "V" fék elől, hátul
- Shimano marokváltó
- küllőprizma
- csúszásmentes pedál
- 3 sebességes Shimano agyváltó
Kerékpárcenter.hu
Specifikáció
| 3 sebességes, agyváltós | |
| Típus | Landrider Női |
| Váz | HiTen acél |
| Villa | HiTen acél |
| Kerékméret | 28" |
| Kormánycsapágy | 1" menetes |
| Kormányszár | Acél/Alu 22,2 x 150 x 60 mm |
| Kormány | Acél emelt, 600 x 70 mm |
| Markolat/Bandázs | Herrmans Primergo markolat |
| Nyereg | Selle Royal rugós |
| Nyeregrúd | Acél |
| Nyeregcső bilincs | Alu |
| Fék kar | Alu Saccon |
| Fékek | Alu V-fék, Saccon |
| Hajtómű | Acél 170 mm |
| Lánckerék méret | 44T |
| Középrész | Monoblock |
| Váltókar | Shimano Nexus 3 |
| Kazetta/Racsni | |
| Első váltó | |
| Hátsó váltó | Shimano Nexus 3 |
| Első agy | Joytec alu |
| Hátsó agy | Shimano Nexus 3 |
| Felnik | Alu, duplafalú, Beretta |
| Külső gumik | 700X38C KENDA K847 |
| Sárvédő | Alu-plasztik |
| Csomagtartó | Acél, állítható, 25kg |
| Első lámpa | Elemes |
| Hátsó lámpa | Elemes |
| Súly | 17,1 kg |
Hasonló kerékpáros termékek
Csepel Landrider 28/17 női trekking kerékpár, 3 seb. agyváltó - Világoskék 2021
Előrendelhető
3 sebességes agyváltós
136.900 Ft
Csepel Landrider 28/17 női trekking kerékpár, 3 seb. agyváltó - Fekete 2021
Előrendelhető
3 sebességes agyváltós
136.900 Ft
Csepel Landrider 28/17 női trekking kerékpár, 3 seb. agyváltó - Türkiz 2021
Előrendelhető
3 sebességes agyváltós
136.900 Ft
Csepel Landrider 28/19 férfi trekking kerékpár, 3 seb. agyváltó - Fekete 2021
Előrendelhető
3 sebességes agyváltós
136.900 Ft
Csepel Landrider 28/21 férfi trekking kerékpár, 3 seb. agyváltó - Sötétkék 2021
Előrendelhető
3 sebességes agyváltós
136.900 Ft
Csepel Landrider 28/19 férfi trekking kerékpár, 3 seb. agyváltó - Sötétkék 2021
Előrendelhető
3 sebességes agyváltós
136.900 Ft
Csepel Landrider 28/19" női trekking kerékpár, 3 seb. agyváltó - Fehér
Előrendelhető
3 sebességes agyváltós
136.900 Ft
Csepel Landrider 28/17 női trekking kerékpár, 3 seb. agyváltó - Fehér 2021
Raktáron
3 sebességes agyváltós
136.900 Ft