Leírás
Csepel Mustang 20" gyerekbicikli - Fekete 2024
Ez a Csepel 20" kerékpár méret a 7 - 9 éves korosztálynak vagy a 120 - 130 cm magas gyermekeknek való.
A Csepel Mustang kerékpár egy 6 sebességes Shimano váltóval szerelt modell. Ennél a kerékpárnál a váz formájának köszönhetően könnyű a le és felszállás a gyermekeknek. A váltós kivitelnek köszönhetően egy igazán vagány bicajt kapunk amivel a gyermekünk szívesen fog kerékpározni.
A Csepel kerékpárok a minőség és a megjelenés terén kimagaslóak. Egy Csepel kerékpár hosszú évekig tökéletes társa lesz gyermekünknek.
A kerékpár alapfelszereltségébe tartozik:
- "V" fék elől,hátul
- küllőprizma
- oldaltámasz
- láncvédő
- csúszásmentes pedál
- Shimano 6-os racsni
- marokváltó
A kerékpár vásárlásnál nagyon fontos a megfelelő vázméret kiválasztása. Alábbi táblázatunk ebben próbál segíteni:
Életkor
Centiméter
Javasolt kerék méret
2 - 4 éves
85- 100
12" kerék átmérő
5 - 7 éves
110- 120
16" kerék átmérő
7 - 9 éves
120- 135
20" kerék átmérő
9 - 11 éves
135- 145
24" kerék átmérő
11+ éves
145+
26"kerék átmérő
Kerékpárcenter.hu
Specifikáció
| Váz | Mustang 20" |
| Villa | Hi-ten acél |
| Kerékméret | 20" |
| Kormány | Gyermek acél 22,2 x 560 mm |
| Kormányszár | Gyermek acél 22,2 x 1,4T |
| Kormánycsapágy | 1 menetes |
| Fékek | Alu V-fék |
| Nyereg | Selle Royal Rio |
| Nyeregcső | Acél 25,4x250x1,2 mm |
| Hajtómű | Acél gyermek 152 mm 38T négyszög |
| Középrész | Monoblock |
| Kerék | 24\" szimplafalú , Beretta , alu |
| Külső gumi | Kenda K935 |
| Világítás | Prizma |
| Váltókar | Shimano Revoshift 6sp |
| Hátsó váltó | Shimano 6/7 sp , füles |
| Racsni | Shimano 6sp 14-28 |
| Első agy | Acél |
| Hátsó agy | Kontrás |
| Súly | 11,4kg |
Hasonló kerékpáros termékek
Csepel Hawaii 24" gyerekbicikli - Rózsaszín, virág mintával
Előrendelhető
Kontrafékes kerékpár
88.900 Ft