| Oldaltámasz: | olasz műanyagbevonatos |
|---|---|
| Váz: | Hi-Ten acél V-típusú váz |
| Villa: | Hi-Ten acél első villa |
| Sebesség: | 1 sebesség |
| Abroncsok: | Alu 28 x 1 1/2 (20-635) BERETTA P-24 |
| Hajtómű: | Normál acél szögletes 46T (170mm) |
| Fékek: | Alu V-típusú fék SACCON |
| Fékkarok: | Alu V-típusú SACCON 320 |
| Lánc: | KMC Z410 1/2x1/8 |
| Köpenyek: | PONELY 28 1 1/2 (40-635) IA-5204 |
| Tömlők: | Kínai 28 x 1 1/2 (40-635) AV |
| Nyereg: | SMG Swan |
| Egyéb felszereltség: | Küllőrizma, króm csengő |
| Kormány: | Acél hajlított KALIN |
| Kormányszár: | Acél MTB (180 x 22,2mm) KALIN |
| Pedálok: | MTB műa. csúszásgátlós |
| Középcsapágy: | Acél szögletes monoblokk NECO |
| Kormányfej: | Acél NECO |
| Átlépési magasság: | 40 cm |
| Első agy: | MTB acél első ASSESS 241F |
| Hátsó agy: | Cseh kontrás hátsó VELOSTEEL |
| Világítás: | Elemes világításszett |
| Sárvédő: | Acél festett |
| Csomagtartó: | Acél festett |
| max terhelhetőség: | 100 kg |
| Gyártó: | Koliken |
| Súly: | 18 |
A 28" méretű kerékpárokat a 165 cm-nél magasabb vásárlóknak ajánljuk!