| Váz: | Hi-Ten acél váz, Cruiser női |
|---|---|
| Villa: | Hi-Ten acél első villa |
| Sebesség: | 1 sebesség |
| Abroncsok: | Alu duplafalú MTB 26 x 1,90 (20-559) BERETTA MT-240 |
| Hajtómű: | City acél szögletes, 42T (170mm) |
| Fékek: | Alu V-típusú fék SACCON |
| Fékkarok: | Alu V-típusú SACCON 320 |
| Lánc: | KMC Z410 1/2x1/8 |
| Köpenyek: | PONELY 26 x 2,125 (57-559) HV-2701 |
| Tömlők: | PONELY 26 x 2,125 (57-559) AV |
| Nyereg: | City Lady Selle Monte Grappa |
| Egyéb felszereltség: | Küllőrizma, króm csengő |
| Kormány: | Acél hajlított KALIN |
| Kormányszár: | Acél MTB (180 x 22,2mm) KALIN |
| Pedálok: | MTB műa. csúszásgátlós |
| Középcsapágy: | Acél szögletes monoblokk NECO |
| Kormányfej: | Acél NECO |
| Átlépési magasság: | 40 cm |
| Első agy: | MTB alu első ASSESS 641F |
| Hátsó agy: | Cseh kontrás hátsó VELOSTEEL |
| Világítás: | Elemes világításszett |
| Sárvédő: | Acél festett |
| Csomagtartó: | Acél festett csőcsomagtartó |
| Súly: | 17 |