Leírás
Csepel Cruiser kerékpár, 3 seb. agyváltó - Pink
Csepel Neo Cruiser női kerékpár pink színben. Nem csak magas minőség hanem igazi csajos megjelenés is jellemzi ezt a Csepel kerékpárt.
Ez a kontrafékes modell kiválóan alkalmas városi közlekedésre, de kisebb túrákra is nyugodtan elindulhatunk vele - nem fogunk csalódni.
A kerékpár váz formája, a nagyméretű nyereg a széles kormány mind a mi kényelmünket szolgálja. A kerékpár úgy lett összeállítva, hogy könnyű legyen tekerni így mindenkinek jó választás. A világítás már a mai kornak megfelelő Led es elemes világítás, így bármikor csak egy gombnyomás és már használhatjuk ős őket.
Fontos, hogy ezekkel a lámpákkal nagyon jól lehet látni sötétben és a közlekedés többi résztvevője is meglát minket mert a lámpában integrált prizma is megtalálható ezzel fokozva a biztonságunkat.
Az agyváltós kerékpárok nagy előnye, hogy nem igényelnek annyi gondoskodást mint a láncváltós kivitelűek. Ezeket a váltókat mi a beüzemelés során beállítjuk, úgy kerülnek kiszállításra, hogy további állítás nem szükséges!
Ennél az agyváltós Csepel Cruiser kerékpárnál egy könnyed, egy általános és egy nehezebben hajtható beállítás között választhatunk. A 3 fokozat közti váltással kihasználhatjuk az agyváltó előnyeit pl amikor széllel szemben kell hosszabb távon tekernünk.
Felszereltségüket tekintve megtalálható rajtunk minden, amit a KRESZ kötelezően előír.
Ilyen pl.:
- LED es elemes világítás elől hátul
- kontrás hátsó fék
- 3 sebességes Shimano agyváltó
- "V" fék elől
- küllőprizma
- csomagtartóra szerelt prizma
- városi mintás Kenda köpeny
- állítható oldaltámasz
- láncvédő
- sárvédő
- csúszásmentes pedál
Mivel nemcsak webáruházunk, hanem hagyományos kerékpáros üzletünk és szervizszolgáltatásunk is van, így bármilyen meghibásodás esetén minden általunk forgalmazott kerékpárhoz tudunk pótalkatrészt biztosítani.
A kerékpár kiválóan alkalmas a városi közlekedésre kényelmes, kontrafékes kialakításának köszönhetően!
A 26" méretű kerékpárokat a 165 cm-nél alacsonyabb vásárlóknak ajánljuk!
Amennyiben bármilyen kérdés merülne fel Ügyfélszolgálatunk készséggel áll a Kedves Vásárlók segítségére az alábbi telefonszámon:
Fekéné Annamária: + 36-20-273-43-90
A kerékpár erősített, duplafalú felnivel, erősített csomagtartóval van szerelve.
A kerékpár alapfelszereltségébe tartozik:
- elemes, ledes világítás
- színre fújt sárvédő
- Nagyméretű, kényelmes nyereg
- kontrafékes hátsó kerék
- "V" fék
- küllőprizma
- csomagtartóra szerelt prizma
- városi mintás Kenda köpeny
- állítható oldaltámasz
- láncvédő
- sárvédő
- csúszásmentes pedál
- 3 sebességes Shimano agyváltó
A kerékpár kiválóan alkalmas a városi közlekedésre kényelmes, kontrafékes kialakításának köszönhetően!
A 26" méretű kerékpárokat a 165 cm-nél alacsonyabb vásárlóknak ajánljuk!
A 26" méretű kerékpárokat a 165 cm-nél alacsonyabb vásárlóknak ajánljuk!
Kerékpárcenter.hu
Specifikáció
| 3 sebességes, agyváltós | |
| Típus | Cruiser NEO Női |
| Váz | HiTen acél |
| Váz méretek | 18" |
| Villa | HiTen acél |
| Kerékméret | 26" |
| Kormánycsapágy | 1" menetes |
| Kormányszár | Alu 22.2 × 150 mm |
| Kormány | Cruiser acél 640/170/22.2/25.4 mm |
| Markolat/Bandázs | Cruiser + szivacs markolat |
| Nyereg | Monte Grappa Cruiser, rugós |
| Nyeregrúd | Acél |
| Nyeregcső bilincs | Alu |
| Fék kar | Alu Saccon |
| Fékek | Alu V-fék, Saccon |
| Hajtómű | Alu, 170mm |
| Lánckerék méret | 44T |
| Középrész | Monoblock |
| Váltókar | Shimano Nexus 3 |
| Kazetta/Racsni | |
| Első váltó | |
| Hátsó váltó | Shimano Nexus 3 |
| Első agy | Joytec alu |
| Hátsó agy | Shimano Nexus 3 |
| Felnik | Alu, duplafalú, Cruiser |
| Külső gumik | Kenda K80, Cruiser |
| Sárvédő | Festett acél |
| Csomagtartó | Alu, állítható, 25kg |
| Első lámpa | Elemes |
| Hátsó lámpa | Elemes |
| Súly | 17,7kg |